Bayramınız kutlu olsun!


İğne oyalarım nihayet boncuk elbiselerini giydiler.Sizi bilmem ama bu boncuklu iğne oyarım  tahminimden de  güzel oldu...Bende bilemiyorum devam edip etmeyeceğime çünkü zaman olarak daha uzun sürede bitiyor...Keşke fikirlerinizi söyleseniz...Hatta boncuk iğne oyası ile ilgili yerler görürseniz bana iletmenizi  rica ederim... Sevgiler..

İğne oyalarım nihayet boncuk elbiselerini giydiler.Sizi bilmem ama bu boncuklu iğne oyarım tahminimden de güzel oldu…Bende bilemiyorum devam edip etmeyeceğime çünkü zaman olarak daha uzun sürede bitiyor…Keşke fikirlerinizi söyleseniz…Hatta boncuk iğne oyası ile ilgili yerler görürseniz bana iletmenizi rica ederim… Sevgiler..

Bu yazı Boncuk iğne oyası, iğne oyası çiçek, İğne oyası içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

4 Responses to Bayramınız kutlu olsun!

  1. banuca dedi ki:

    Sen ne yaptın da güzel olmadı Sibeliiiim… Boncuklar bence çok yakışıyor iğne oyasına, özellikle çiçeklere, tabii ki devam et 🙂

  2. çok şık olmuş Sibelcim farklı bir görsel ve de çok şık. google görsellerden boncuklu iğne oyalı çiçekler diye yazdım çok güzel şeyler yapılmış .aslında bilinen çiçeklerin içlerinde de kullanılabilir boncuklar.
    ellerine sağlık canım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s